Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Producent etykiet samoprzylepnych - tnt-label.eu

Firma TNT Label jest producentem etykiet samoprzylepnych wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu oraz handlu. Sprzedajemy sporą gamę etykiet długowiecznych, foliowych i etykiet papierowych. Drukujemy etykiety i tabliczki znamionowe do wszystkich branży przemysłowych między innymi na środki ochrony roślin. U nas na stronie internetowej można sprawdzić pełną ofertą etykiet oraz rożnych form nanoszenia nadruku na materiał, a w naszym firmowym sklepie internetowym można zakupić wybraną etykietę oraz zlecić drukowanie na etykietach. Sprzedajemy nasze materiały do wielu państw z Europy.
Kolorowe etykiety samoprzylepne to jedno z najpopularniejszych zastosowań potrzebnych w sprzedaży, nastawionych na wypromowanie i wyróżnienie pojedynczych {towarów na tle konkurencji. Mają za zadanie zawsze poinformować konsumentów o składzie danego towaru, ale też przyciągnąć ich wzrok, wzbudzić zainteresowanie produktem, w następnym kroku zachęcić do użycia. Naszym odbiorcom sprzedajemy między innymi kolorowe naklejki wykonane z papieru i folii. Charakteryzują się one wyjątkowymi parametrami stosowania masy klejowej, dopasowanego do potrzeb zamówionych przez Państwa etykiet samoprzylepnych, a także lakieru UV.
Etykiety termiczne na roli wytwarzane są z papieru termicznego, przeznaczone do druku bez użycia kalki barwiącej. Etykiety termiczne charakteryzują się mniejszą odpornością na ścieranie, wodę oraz uszkodzenia mechaniczne, dlatego używa się ich do znakowania towarów, przy których etykiety nie muszą być długotrwałe. Etykiety będą poddawane ekspozycji na światło dzienne i wystawiane na działaniu wysokiej temperatury. Etykiety długowieczne są czytelne w trakcie całego okresu ich użytkowania. Najmniejszy okres trwałości tych etykiety to 36 miesięcy. Etykiety stosowane są w połączeniu z klejami, które dobrane są odpowiednio do powierzchni. Wytwarzane są głównie z poliestru (PET), nylonu, vinylu (PVC).

Szczegóły strony https://tnt-label.eu: