Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Salon Kosmetyczny Kraków

Zdrowy styl życia to inwestycja w zdrowie, szczególnie ważne jest to w okresie młodości, bo wówczas budujemy w sobie cały potencjał, który sprzyja zdrowiu. Pod wpływem ruchu nasze kości, stawy, mięśnie, serce, płuca, wszystkie narządy, tkanki i układy fizjologiczne odpowiedzialne za sprawność i zdrowie, osiągają wysoki pułap swojego rozwoju. Systematyczny ruch pomaga nam podtrzymać lub rozwijać ów potencjał.
Kiedy więc przychodzi czas inwolucji tzn. starzenie się ustroju, to proces ten następuje z wyższego pułapu. Można tu poczynić pewną analogie to środków finansowych zgromadzonych na lepszą emeryturą. Na aktywność ruchową nigdy nie jest za późno, im wcześniej zaczniemy tym lepiej dla nas.
Pamiętajmy, że nasze ciało jest bardzo dynamiczne i zawsze dobrze reaguje na bodźce, które służą zdrowiu. Chciałabym zakończyć naszą rozmowę popularnym zdaniem „Żaden lek nie zastąpi ruchu, ale ruch zastąpi każdy lek”( Oczko) Zachęcam więc wszystkich do systematycznej aktywności ruchowej, bez względu na wiek, sprawność i zdrowie i życzę Wam aby zawsze chciało się chcieć i abyśmy nie musieli mówić Polak mądry po szkodzie.

Szczegóły strony https://active-woman.pl: