Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Stoiska targowe - Event Logistica

Zbliżają się plany udziału w targach w kraju i za granicą, a Ty potrzebujesz rzetelnej firmy, specjalizującej się w kreowaniu stoisk? Oto powody, dla których warto skorzystać z naszych usług:
Naszym celem jest projektowanie stoisk dostosowanych do Twoich unikatowych potrzeb i celów. Nasze rozwiązania łączą kreatywność z funkcjonalnością.
Zapewniamy kompleksową obsługę, od koncepcji po demontażu stoiska po zakończeniu wydarzenia. Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie.
W naszym podejściu dbamy o środowisko naturalne i korzystamy z materiałów przyjaznych dla ekologii. Nasze stoiska promują wartości związane z zrównoważonym rozwojem.
Stoiska, które projektujemy, zdobywają uznanie zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych targach. Pomagamy naszym klientom w budowaniu rozpoznawalności marki na skalę globalną.
Dla swoich klientów oferujemy również rozwiązania wspomagające oparte na elementach systemowych.
Między innymi: ścianki wystawiennicze, ekspozytory, roll-up, banery, rozwiązania outdoor, lady promocyjne, wirtualne stoiska targowe, wirtualne showroomy
Jeśli chcesz, aby Twoja marka lub produkty były efektywnie promowane na targach, skontaktuj się z nami. www. eventlogistica. com

Szczegóły strony https://eventlogistica.com: